havan ilaç
Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube

 

Havan İlaç ve Kimya

Havan İlaç ve Kimya 21/05/1993 tarihinde kurulmuştur. 1993 yılından beri; gıda takviyeleri üretimi ile birlikte, laboratuvar araç ve gereçleri temini konusunda hizmet vermektedir.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onaylı ve HACCP (ISO 22000) Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi prensiplerine uygun üretim tesisinde; insan sağlığı, teknoloji ve bilimsel çalışmaları esas alarak, güven duyulacak yenilikçi takviye edici gıdaları, tablet, toz, sıvı ve çiğnenebilir formlarda üretmektedir.

Ürünlerin, tüketiciye güvenilir bir şekilde ulaşması gerekliliğine inanarak; dağıtımı, Türkiye genelinde sadece ecza depoları aracılığıyla eczanelere yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk konusunda üzerine düşen görevi yerine getirmek, Havan kültürünün önemli bir parçasıdır. Sosyal projelere olan bağlılık ve tüm çalışanlarını önemseme, saygı, eşit fırsatlar, kariyer ve aile yaşamı arasındaki denge ortak işbirliğinin temelini oluşturmaktadır. Çevre koruması ve sürdürülebilirliği Havan girişimlerinde her zaman ana odak noktası olmuştur.

Havan İlaç ve Kimya esnek üretim kapasitesine sahip tesisinde, yerli ve yabancı firmaların beklentilerine uygun olarak fason üretim hizmeti de vermektedir.

HEP BİRLİKTE GÜÇLÜ YARINLARA

Misyon:
İnsan merkezli yaklaşımla, etik kurallar çerçevesinde, güvenilir, kaliteli, yenilikçi ürünleri üretmektir.
Vizyon:
Hedefimiz, daima en iyiyi yakalamak, geleceğe dönük bakış açımızla beklentileri aşarak, yeni standartlar oluşturmaktır.

Halkına güven, ülkesine katma değer sağlayan
Açık, şeffaf bir çalışma ortamı yaratan
Vizyon odaklı bakan, inovatif düşünen
Araştırma ve geliştirmeye önem veren
Nitelikli insan kaynağı ile çalışan


Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube
 
 
 
© Havan İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Her Hakkı Saklıdır. Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
web tasarımı | teknet