havan ilaç
Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube

 

İnsan Kaynakları Politikamız

Havan İlaç ve Kimya olarak gücümüzü çalışanlarımızdan alırız. 

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. En iyi ve verimli insan gücünü çekmek ve istihdam etmek, çalışanlarımızın yetkinliklerinden ve yaratıcılıklarından yüksek verim sağlamak, performanslarını arttırmak, gelişmelerine imkân tanımak hedefimizdir.

Havan İlaç ve Kimya'da...

» Birbirimizi tamamlarız. Çalışanlarımız için başarılı ekip üyeleri değil, başarılı ekip vardır. Problem çözmek için bir araya gelmek bir başlangıçtır, bir arada kalmak bir ilerlemedir, bir arada çalışmak ise başarının kendisidir.

» Çalışanlarımızın fikirleri ile yeni insan kaynakları uygulamalarına yer verir, gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde üzerimize düşen rolleri beraber üstleniriz.

» Şirketimiz; en alt kademeden en üst kademeye kadar, yaptığı işten heyecan duyan ve hedeflerini yakalayabileceği bir ortamda uyum içinde çalışan kişilerden oluşmaktadır.

» Çalışanlarımız ile tüm ilişkilerimizde iyi niyetli, adil ve anlayışlı davranmak, yasalara ve ahlak kurallarına uymak temel ilkemizdir.

» Performans, kariyer ve ücret değerlendirmelerinin en adil şekilde yapılmasını sağlarız.

» İnsan Kaynakları yönetimi uygulamaları esnasında çok yönlü etkileşimi ve iletişimi sağlarız.

» Çalışanların kurum kültürünü sahiplenme duygusunu pekiştirecek ve moral motivasyonunu artıracak sosyal ve kültürel aktiviteleri düzenleriz.

 

Başvuru Formu >>>

 

 

 


Türkçe | English | Arabic
Bizi Takip Edin   facebook twitter linkedin instagram youtube
 
 
 
© Havan İlaç ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Her Hakkı Saklıdır. Bu sitedeki bilgiler, bir hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez. Daha fazla bilgi için bir hekime veya eczacıya başvurunuz.
web tasarımı | teknet